ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2012 р. N 145

Про призупинення занять у загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах усіх типів і форм власності та вищих навчальних закладах I - II рівнів акредитації комунальної власності міста Києва

У зв'язку з погіршенням метеорологічної ситуації, різким зниженням температури повітря, відповідно п. 9.20 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 N 63, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 р. N 81 "Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур" (Наказ N 81), з метою профілактики грипу та гострих респіраторних, вірусних інфекцій, уникнення випадків обмороження серед дітей:

1. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) тимчасово призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах усіх типів і форм власності та вищих навчальних закладах I - II рівнів акредитації комунальної власності міста Києва з 1 по 5 лютого 2012 року.

2. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій забезпечити проведення комплексу робіт щодо забезпечення безперебійної роботи тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення будівель навчальних закладів.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської державної адміністрації Л. М. Новохатька та на голів районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали