КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 14 червня 2012 року
Протокол N 2

Про "Про хід підготовки та затвердження кількісного складу офіційної делегації України на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія)"

Розглянувши та обговоривши довідку "Про хід підготовки та затвердження кількісного складу офіційної делегації України на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія)", колегія ухвалює:

1. Довідку "Про хід підготовки та затвердження кількісного складу офіційної делегації України на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія)" взяти до відома.

2. Погодитись з рішенням Національного комітету спорту інвалідів України та затвердити попередній кількісний склад офіційної делегації України у кількості 239 осіб (155 спортсменів, 84 тренерів, лікарів, масажистів та членів штабу) на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія)".

3. Доручити Українському центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" до 1 серпня поточного року підготувати проект остаточного поіменного списку офіційної делегації України на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх та, погодивши його з Національним комітетом спорту інвалідів України, подати на затвердження керівництва Державної служби молоді та спорту України.

4. Фінансово-економічному управлінню (Мироненко Р. А.) спільно з Укрцентром "Інваспорт" (Скугарева О. А.) тримати на постійному контролі питання щодо своєчасного фінансування заходів, пов'язаних з підготовкою та участю спортсменів-інвалідів України у XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Голови Держмолодьспорту України Глущенка С. В.

 

Голова колегії,
Голова Служби

Р. С. Сафіуллін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали