ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2012 року N 24-к

Про процедуру призначення та звільнення в системі Держгірпромнагляду України

З метою упорядкування процедури призначення на посади та звільнення з посад начальників та заступників начальників структурних підрозділів центрального апарату, територіальних управлінь, начальників державних інспекцій, начальників відділів територіальних управлінь, заступників начальників державних підприємств та установи, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду України, головних бухгалтерів територіальних управлінь, державних підприємств і установи Держгірпромнагляду України наказую:

1. Затвердити Порядок здійснення заходів щодо призначення та звільнення керівників системи Держгірпромнагляду України (далі - Порядок), що додається.

2. Керівникам територіальних управлінь, держав...

 

Доступ до документа «Порядок від 16.01.2012 № 24-к Про процедуру призначення та звільнення в системі Держгірпромнагляду України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали