КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 704/6940

Про продаж земельної ділянки малому приватному підприємству "ЛЕГІОН І КО" для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Героїв Дніпра, 22 в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до статті 128 Земельного кодексу України та рішення Київської міської ради від 19.07.2005 N 810/3385 "Про врегулювання питань продажу земельних ділянок в місті Києві" (із змінами і доповненнями) Київська міська рада вирішила:

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки на вул. Героїв Дніпра, 22 в Оболонському районі м. Києва.

2. Затвердити вартість земельної ділянки у розмірі 1187173,00 грн. (один мільйон сто вісімдесят сім тисяч сто сімдесят три гривні 00 копійок) на підставі експертної грошової оцінки (висновок про ринкову вартість земельної ділянки від 21.06.2011).

3. Продати малому приватному підприємству "ЛЕГІОН І КО" земельну ділянку площею 0,0445 га за 1187173,00 грн. (один мільйон сто вісімдесят сім тисяч сто сімдесят три гривні 00 копійок) для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Героїв Дніпра, 22 в Оболонському районі м. Києва, яка перебуває в оренді у малого приватного підприємства "ЛЕГІОН І КО" згідно з договором на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди), зареєстрованим у книзі договорів на право тимчасового користування землею від 02.07.97 N 78-5-00016.

4. Затвердити умови продажу малому приватному підприємству "ЛЕГІОН І КО" земельної ділянки на вул. Героїв Дніпра, 22 в Оболонському районі м. Києва (згідно з додатком).

5. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. Забезпечити оформлення в двотижневий термін договору купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,0445 га на вул. Героїв Дніпра, 22 в Оболонському районі м. Києва за ціною та на умовах, визначених цим рішенням.

5.2. Після підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки, його нотаріального посвідчення та сплати першого платежу організувати виготовлення, реєстрацію та видачу малому приватному підприємству "ЛЕГІОН І КО" в установленому порядку державного акта на право власності на земельну ділянку.

5.3. Протягом п'яти робочих днів після повного розрахунку згідно з договором купівлі-продажу земельної ділянки направити до нотаріальної контори повідомлення про зняття заборони на відчуження покупцем земельної ділянки у зв'язку з повним розрахунком за неї.

6. Малому приватному підприємству "ЛЕГІОН І КО":

6.1. Укласти в двотижневий термін договір купівлі-продажу земельної ділянки.

6.2. Звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо винесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовлення документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

6.3. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки згідно з вимогами статті 91 Земельного кодексу України.

6.4. Попередити мале приватне підприємство "ЛЕГІОН І КО", що право власності на земельну ділянку може бути припинено відповідно до статті 140 Земельного кодексу України.

7. Після отримання державного акта на право власності на земельну ділянку розірвати за згодою сторін договір на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) від 02.07.97 N 78-5-00016.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
10.11.2011 N 704/6940

УМОВИ
продажу малому приватному підприємству "ЛЕГІОН І КО" земельної ділянки на вул. Героїв Дніпра, 22 в Оболонському районі м. Києва

1. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.

2. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.

3. Перерахувати Київській міській державній адміністрації через управління економіки кошти за інженерну підготовку території, у тому числі гідронамив, по розрахунках управління капітального будівництва з урахуванням індексації на час передачі коштів.

4. Виконати вимоги, викладені у листі Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 11.02.2011 N 1566/0/18/19-11.

5. Зарахувати до сум, які покупець має сплатити за земельну ділянку, аванс у сумі 313430,93 грн. (триста тринадцять тисяч чотириста тридцять гривень 93 копійки), сплачений відповідно до угоди N 5 від 21.02.2011. Решта вартості земельної ділянки у сумі 873742,07 грн. (вісімсот сімдесят три тисячі сімсот сорок дві гривні 07 копійок) сплачується у такому порядку:

- протягом 30 календарних днів від дня нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу - 50 відсотків частини платежу, що зараховується до державного та місцевого бюджетів, що в розрахунку становить 436871,04 грн. (чотириста тридцять шість тисяч вісімсот сімдесят одна гривня 04 копійки). Решта вартості земельної ділянки у сумі 436871,03 грн. (чотириста тридцять шість тисяч вісімсот сімдесят одна гривня 03 копійки) сплачується у розстрочку протягом півтора року рівними частинами з місяця, що настає за місяцем, в якому здійснено перший платіж, але не пізніше ніж до 25 числа кожного місяця.

Покупець має право достроково сплатити решту вартості земельної ділянки після внесення першого або чергового платежу.

6. За кожний день прострочення платежу сплачується пеня у розмірі 0,5 % від суми простроченого платежу.

7. Розмір платежу визначається із врахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом, за період з місяця, що настає за тим, в якому внесено перший платіж, по місяць, що передує місяцю внесення платежу.

8. При простроченні погашення платежу на два місяці, починаючи з 25 числа місяця, в якому здійснювався перший або черговий платіж, розстрочення платежу за придбання земельної ділянки припиняється. В такому разі протягом наступного дня з моменту припинення розстрочення платежу покупець зобов'язаний сплатити залишок вартості земельної ділянки.

9. У договорі купівлі-продажу земельної ділянки передбачити пункт про накладення заборони на продаж або інше відчуження покупцем земельної ділянки до повного розрахунку за неї.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали