Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про продовження чинності Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
I сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 7 липня 2016 року N 572/572

Про продовження чинності Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста

З метою збереження зелених зон міста Києва, враховуючи необхідність розширення територій зелених насаджень м. Києва та приведення рівня забезпеченості населення міста Києва якісними озелененими територіями загального користування, Київська міська рада вирішила:

1. Продовжити чинність Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/3381, чинність якої продовжено на період 2010 - 2015 років згідно з рішенням Київської міської ради від 27.11.2009 N 714/2783 (надалі - Програма), до 31.12.2017.

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" в установленому порядку:

2.1. Із залученням Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та громадських активістів здійснити інвентаризацію земельних ділянок зелених зон і зелених насаджень та земельних ділянок, яким було надано статус зелених зон (парки, сквери тощо).

2.2. За результатом інвентаризації провести аналіз виконання Програми та надати спільно з Департаментом земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійній комісії Київської міської ради з питань екологічної політики пропозиції щодо необхідності прийняття відповідних рішень Київської міської ради з метою впорядкування та розширення територій зелених насаджень міста Києва.

3. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за зверненням Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", з метою виконання пункту 2 цього рішення, надавати необхідну інформацію та матеріали (дані з міського земельного кадастру, картографічні матеріали тощо).

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, передбачених підпунктом 2.1 пункту 2 цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали