Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про продовження дії розпорядження НСПП від 05.09.2019 N 260-р "Про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області та адміністрацією Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області"

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2019 р. N 265-р

Про продовження дії розпорядження НСПП від 05.09.2019 N 260-р "Про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області та адміністрацією Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області"

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) від 05 вересня 2019 року N 260-р (Розпорядження N 260-р) призупинено на семиденний термін реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області та адміністрацією Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області (далі - Кривоозерський ПАЛ) для визначення належної сторони колективного трудового спору (конфлікту) з боку найманих працівників та перевірки дотримання стороною колективного трудовогоспору (конфлікту) з боку найманих працівників положень статей 3, 4 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

З метою виконання зазначених в розпорядженні НСПП від 05 вересня 2019 року N 260-р (Розпорядження N 260-р) завдань, відділення НСПП в Миколаївській області (далі - Відділення) звернулось до учасників колективного трудового спору (конфлікту) щодо проведення спільної узгоджувальної зустрічі 13 вересня 2019 року.

Під час проведення зустрічі було встановлено, що на момент збору підписів найманих працівників, а саме 16.08.2019, більшість працівників навчального закладу перебували у відпустках, однак цей факт не завадив найманим працівникам провести збори та поставити свої підписи у підписних листах. Отже, автентичність підписів 14 найманих працівників Кривоозерського ПАЛ у підписних листах наразі підтверджена.

Втім, потребує вивчення інформація, що міститься у довідці, поданій в. о. директора Кривоозерського ПАЛ Бачинською О. М., про те, що загальна кількість найманих працівників становить 97 осіб, 70 з яких є членами профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Кривоозерського ПАЛ, а інші особи не є членами жодної з профспілок Кривоозерського ПАЛ.

Крім цього, з урахуванням отриманої під час узгоджувальної зустрічі 13.09.2019 інформації, наразі є необхідність встановити належну сторону колективного трудового спору (конфлікту) з боку найманих працівників та перевірити наявність не менше половини підписів членів трудового колективу Кривоозерського ПАЛ відповідно до статей 3, 4 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

У зв'язку з вищезазначеним та відповідно до частини 6 статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 N 18 (Положення N 18), Положення про порядок перевірки Національною службою посередництва і примирення повноважень представників сторін колективного трудового спору (конфлікту), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 05.05.2015 N 44 (Положення N 44):

1. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами, Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженим наказом Національної служби посередництва і примирення від 29 березня 2018 року N 18 (Положення N 18):

- продовжити на дводенний термін перевірку належної сторони колективного трудового спору (конфлікту) з боку найманих працівників та перевірку дотримання стороною колективного трудового спору (конфлікту) з боку найманих працівників положень статей 3, 4 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)";

- відділенню Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 N 1258/98, із змінами, надати найманим працівникам Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області необхідні роз'яснення щодо порядку реєстрації та вступу в колективних трудовий спір (конфлікт).

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області від 13.09.2019 N 02-14/15-213.

2. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області, адміністрації Кривоозерського професійного аграрного ліцею смт Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.

 

Голова

О. Окіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали