НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.10.2017 р. N 284-р

Про продовження дії розпорядження НСПП від 13.10.2017 N 282-р "Про призупинення реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський"

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) 13 жовтня 2017 року N 282-р (Розпорядження N 282-р) призупинено на п'ятиденний термін реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" (далі - ДП НСК "Олімпійський") з метою отримання повного комплекту документів, передбаченого Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками або профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 року N 21 (Положення N 21), та реєстрації вказаного колективного трудового спору (конфлікту).

Протягом періоду, наданого для проведення перевірки, відділенням Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області було підготовлено та направлено лист від 17.10.2017 N 05/01-01 до генерального директора ДП НСК "Олімпійський" Груздєва В. М. із роз'ясненням порядку реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та запропоновано надати належним чином оформлений пакет документів.

Однак, відповіді на зазначене звернення не надійшло.

Таким чином, станом на 19 жовтня 2017 року відсутні необхідні документи, що унеможливлює проведення перевірки повноважень представників сторін зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) та дотримання положень статей 3, 4, 5, 6 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та повноважень представників сторін зазначеного колективного трудового спору (конфлікту).

У зв'язку з вищезазначеним та відповідно до частини 6 статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 N 21 (Положення N 21):

1. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами, Положенням про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25 березня 2014 року N 21 (Положення N 21).

- продовжити до 24.10.2017 (включно) перевірку дотримання положень статей 3, 4, 5, 6 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" найманими працівниками інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та адміністрацією державного підприємством Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та зібрати необхідний пакет документів для реєстрації колективного трудового спору (конфлікту).

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області від 18.10.2017 N 01/01-229.

2. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників інженерно-диспетчерського відділу державного підприємства Національний спортивний комплекс "Олімпійський", адміністрації державного підприємством Національний спортивний комплекс "Олімпійський", Печерській районній в місті Києві державній адміністрації, Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області.

 

В. о. Голови

С. Гербеда
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали