НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.12.2011 р. N 47-311/18381

Департамент пруденційного нагляду Генерального департаменту банківського нагляду

Головним управлінням Національного банку України в Автономній Республіці Крим та по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням Національного банку України, банкам України

Про продовження дії тимчасової адміністрації в ПАТ "Банк Столиця"

Національний банк України повідомляє, що постановою Правління Національного банку України від 28.12.2011 N 480 в Публічному акціонерному товаристві "Банк Столиця" (далі - ПАТ "Банк Столиця") продовжено дію тимчасової адміністрації і повноваження тимчасового адміністратора Банку - службовця Національного банку України Куно Євгена Геннадійовича до 30.01.2012.

У разі тимчасової відсутності тимчасового адміністратора ПАТ "Банк Столиця" уповноважено на виконання його функцій службовця Національного банку України Оніщенка Сергія Костянтиновича.

Ураховуючи зазначене, банки-кореспонденти, які мають кореспондентські відносини з ПАТ "Банк Столиця", повинні здійснювати операції за кореспондентськими рахунками лише за підписом тимчасового адміністратора Куно Євгена Геннадійовича, а у разі тимчасової відсутності тимчасового адміністратора - за підписом виконуючого його функції службовця Національного банку України Оніщенка Сергія Костянтиновича.

 

Директор Генерального
департаменту банківського нагляду

О. О. Ткаченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали