МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 липня 2018 року N 310

Про продовження строку дії дозволу на перевезення пасажирів на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території області (міжобласний маршрут)

Відповідно до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", пунктів 4, 53, 55 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 р. N 1081, пункту 16 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176, Порядку взаємодії Міністерства інфраструктури України з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 17 серпня 2015 р. N 319 (Порядок N 319), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 вересня 2015 р. за N 1061/27506, заяви автомобільного перевізника - фізичної особи - підприємця Павлюк Л. І. від 28 березня 2018 р. про продовження строку дії договору (дозволу) на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування наказую:

1. Продовжити строк дії дозволу УП N 000230 на перевезення пасажирів на міжобласному автобусному маршруті загального користування Великі Дедеркали - Київ, рейси 1383/1384 (далі - автобусний маршрут), на 5 років.

2. Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень:

1) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Мінінфраструктури;

2) довести рішення, затверджене цим наказом, до відома автомобільного перевізника - фізичної особи - підприємця Павлюк Л. І. (далі - автомобільний перевізник) та власників автобусних станцій, через які проходить автобусний маршрут.

3. Державній службі України з безпеки на транспорті забезпечити:

1) оформлення та видачу автомобільному перевізнику дозволу та витягу з нього на перевезення пасажирів на автобусному маршруті;

2) оновлення інформації, яка міститься в мережі міжміських і приміських автобусних маршрутів загального користування, що виходять за межі території області (міжобласних маршрутів), затвердженій наказом Державної служби України з безпеки на транспорті від 12 серпня 2016 р. N 525 (Наказ N 525), щодо продовження строку дії дозволу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Омелян
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали