МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 106

Про проект державних будівельних норм ДБН Б.2.2-3-20ХХ "Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту"

Розглянувши проект державних будівельних норм ДБН Б.2.2-3-20ХХ "Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту", розроблений ДП "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект державних будівельних норм ДБН Б.2.2-3-20ХХ "Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту".

2. Департаменту містобудування, архітектури та планування територій (Соколов І. А.) підготувати проект наказу про прийняття зазначених державних будівельни...

 

Доступ до документа «Рішення від 29.12.2011 № 106 Про проект державних будівельних норм ДБН Б.2.2-3-20ХХ "Склад та зміст історико-архітектурного опорного плану населеного пункту"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали