МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 101

Про проект ДСТУ-Н "Настанова з облаштування будинків і споруд громадського призначення елементами доступності для осіб з вадами зору та слуху"

Розглянувши проект ДСТУ-Н "Настанова з облаштування будинків і споруд громадського призначення елементами доступності для осіб з вадами зору та слуху", розроблений ПАТ "КиївЗНДІЕП", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до затвердження проект ДСТУ-Н "Настанова з облаштування будинків і споруд громадського призначення елементами доступності для осіб з вадами зору та слуху".

2. Департаменту містобудування, архітектури та планування територій (Соколов І. А.) підготувати проект наказу про затвердження зазначеного державного ст...

 

Доступ до документа «Рішення від 29.12.2011 № 101 Про проект ДСТУ-Н "Настанова з облаштування будинків і споруд громадського призначення елементами доступності для осіб з вадами зору та слуху"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали