КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2011 р. N 1530

Про проект Київської обласної програми "Онкологія" на 2012 - 2016 роки

Відповідно до Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року" та Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект Київської обласної програми "Онкологія" на 2012 - 2016 роки (далі - Програма), що додається.

2. Заступникові голови Київської облдержадміністрації Подашевській Т. Л. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання заходів, визначених Програмою.

3.2. Про хід виконання заходів Програми інформувати облдержадміністрацію через головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації раз на півроку до 15 числа місяця, наступного за звітним.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів Програми у межах загальних асигнувань, затверджених в обласному бюджеті на відповідний рік на галузь "Охорона здоров'я" за КФК 081010.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т. Л.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали