ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.06.2011 р. N 260

Про проект Обласної цільової соціальної програми "Молодь Волині" на 2011 - 2015 роки

Відповідно до статей 17, 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 року N 41 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009 - 2015 роки" (зі змінами), Указу Президента України від 28 березня 2008 року N 279/2008 "Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні", з метою забезпечення національно-патріотичного, духовного розвитку молоді, формування всебічно розвиненої, високоосвіченої, соціально активної особистості, виховання патріотизму, високої політичної культури та моралі:

1. Схвалити проект Обласної цільової соціальної програми "Молодь Волині" на 2011 - 2015 роки (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації (М. Зайченко) в установленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

3. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад розробити та в установленому порядку затвердити відповідні Програми.

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад:

4.1. Забезпечити виконання Програми у межах видатків, передбачених у відповідних бюджетах.

4.2. Про хід виконання Програми інформувати управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації щороку до 10 липня та 10 січня.

5. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати обласній державній адміністрації щороку до 20 липня та 20 січня.

6. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (І. Никитюк) при формуванні обласного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів і забезпечувати фінансування в повному обсязі.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали