ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.07.2011 р. N 300

Про проект Обласної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року

Відповідно до статей 2, 6, 22, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року N 926/2010 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року N 561 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року" (Постанова N 561), з метою розроблення механізму стійкого інноваційного розвитку природничо-математичної освіти і його застосування у шкільній практиці:

1. Схвалити проект Обласної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації (М. Попович) у встановленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

3. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад:

3.1. Розробити районні (міські) Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року.

3.2. Починаючи з 2012 року щороку до 15 січня подавати управлінню освіти і науки облдержадміністрації інформацію про хід виконання Програми для її узагальнення та інформування Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

4. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад щороку під час формування проектів бюджетів передбачати видатки для реалізації заходів Програми в межах реальних можливостей відповідних бюджетів та залучати для її фінансування кошти з інших джерел, не заборонених законодавством.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. Башкаленко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали