ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 499

Про проект Обласної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року

Відповідно достатей 2, 6, 22, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року N 629 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року" (Постанова N 629), з метою розроблення та впровадження механізму розвитку дошкільної освіти, забезпечення конституційних прав і державних гарантій щодо доступності та безоплатності здобуття дошкільної освіти у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах області:

1. Схвалити проект Обласної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації у встановленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

3. Районним державним адміністраціям рекомендувати, виконкомам міських (міст обласного значення) рад:

3.1. Розробити заходи з виконання Програми та включити їх до чинних районних, міських програм розвитку дошкільної освіти.

3.2. Починаючи з 2013 року, щороку до 15 січня подавати управлінню освіти і науки облдержадміністрації інформацію про хід виконання Програми для її узагальнення та інформування Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

4. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад щороку під час формування проектів бюджетів передбачати видатки для реалізації заходів Програми в межах реальних можливостей відповідних бюджетів та залучати для її фінансування кошти з інших джерел, не заборонених законодавством.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали