ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.11.2011 р. N 460

Про проект Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки

Відповідно до статей 17, 22, 31, 35, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року N 828-р "Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки" (Розпорядження N 828-р), з метою орієнтації населення області на поетапне формування ефективної моделі розвитку фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах, задоволення потреб кожного жителя області у створенні належних умов для занять фізичною культурою і спортом:

1. Схвалити проект Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації (М. Зайченко):

2.1. Підготувати для обласної ради звіт про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в області на 2007 - 2011 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 7 грудня 2006 року N 7/4.

2.2. У встановленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

2.3. При формуванні обласного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

3. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконкомам міських (міст обласного значення) рад розробити та в установленому порядку затвердити відповідні Програми.

4. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад:

4.1. Забезпечити виконання Програми у межах видатків, передбачених у відповідних бюджетах.

4.2. Про хід виконання Програми інформувати управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації щороку до 10 січня.

5. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати обласній державній адміністрації щороку до 20 січня.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали