ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 498

Про проект обласної Програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", "Про порядок висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), з метою забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації:

1. Схвалити проект обласної Програми економічної підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2012 - 2015 роки (далі - проект Програми), що додається (додається до оригіналу).

2. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації (А. Мельник):

2.1. У встановленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

2.2. Щороку під час формування проекту обласного бюджету передбачати видатки для реалізації заходів Програми в межах реальних можливостей бюджету.

2.3. Щороку до 1 лютого подавати обласній державній адміністрації інформацію про стан виконання Програми.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали