ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2012 р. N 285

Про проект обласної програми підтримки сім'ї на період до 2016 року

З метою реалізації в області державної політики щодо створення сприятливих умов для всебічного розвитку сім'ї, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, частиною четвертою статті 34, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми підтримки сім'ї на період до 2016 року (далі - Програма), що додається, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення у місячний термін після затвердження Програми розробити відповідні програми на місцях та винести їх на розгляд відповідних рад для затвердження.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення, обласним установам та організаціям, відповідальним за виконання Програми, після її затвердження інформувати управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації про стан реалізації Програми щокварталу до 30 числа останнього у звітному періоді місяця за формою, визначеною у додатку.

4. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації здійснювати аналіз стану реалізації заходів Програми та за результатами щороку до 1 лютого інформувати обласну державну адміністрацію.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Білого В. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали