ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2012 р. N 286

Про проект обласної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року

З метою реалізації в області сучасної політики держави у сфері протидії торгівлі людьми, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, частини четвертої статті 34, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року (далі - Програма), що додається.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення протягом місяця розробити відповідні програми на місцях та винести їх на розгляд відповідних рад для затвердження.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування, обласним установам та організаціям, відповідальним за виконання Програми, після її затвердження інформувати управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації про стан її реалізації щокварталу до 30 числа останнього місяця звітного періоду за формою, викладеною в додатку.

4. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації:

4.1. Підготувати необхідний пакет документів щодо Програми для внесення його на розгляд обласної ради.

4.2. Щороку до 1 лютого інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання Програми.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Білого В. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали