ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.10.2011 р. N 614

Про проект обласної програми розроблення містобудівної документації на 2012 - 2013 роки

Відповідно до частини другої пункту 7 витягу з протоколу N 59 засідання Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 року "Про стан розвитку житлового будівництва, добудови об'єктів незавершеного будівництва та реалізації органами виконавчої влади Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи пункт 4 Плану заходів щодо стану розвитку житлового будівництва, добудови об'єктів незавершеного будівництва та реалізації в області Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", затвердженого першим заступником голови обласної державної адміністрації - керівником апарату 29 серпня 2011 року за N 27/318, керуючись статтею 6,пунктом 5 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми розроблення містобудівної документації на 2012 - 2013 роки (далі - Програма), що додається, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Головам районних державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити підготовку та затвердження в установленому порядку районних програм розроблення містобудівної документації.

2.2. Передбачити фінансування визначених районними програмами завдань за рахунок коштів районних бюджетів на відповідний рік.

2.3. Довести до відома керівників органів місцевого самоврядування інформацію щодо необхідності виконання наступних заходів:

- забезпечення підготовки та затвердження відповідних програм розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, зокрема, оновлення генеральних планів населених пунктів, розроблення планів зонування та детальних планів територій, планів червоних ліній, розділів цивільного захисту (оборони);

- передбачення фінансування проектних робіт, визначених місцевими програмами, за рахунок коштів місцевих бюджетів на відповідний рік та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

2.4. Забезпечити інформування щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації про стан реалізації обласної та місцевих програм для узагальнення та наступного повідомлення Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства України.

3. Міським головам міст обласного значення вжити заходів щодо виконання завдань, визначених підпунктами пунктами 2.2 - 2.4 пункту 2 цього розпорядження.

4. Міським головам міст, занесених до Списку історичних населених місць: Херсон, Берислав, Генічеськ, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ, Цюрупинськ, забезпечити обов'язкове включення до місцевих програм розроблення містобудівної документації проектних робіт з визначення меж та режимів використання історичних ареалів відповідних населених пунктів згідно з вимогами статті 32 Закону України "Про охорону культурної спадщини" та постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року N 318 "Про затвердження Порядку визначення меж та ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць".

5. Управлінню регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про стан виконання обласної та місцевих програм розроблення містобудівної документації надавати обласній державній адміністрації щокварталу до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали