ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2011 р. N 618

Про проект обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства "Свідома громадськість та відкрита влада" на період до 2015 року

З метою реалізації конституційних прав громадян на участь в управлінні державними і місцевими справами, налагодження соціального партнерства, відповідно до законів України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), указів Президента України від 1 серпня 2002 року N 683/2002 "Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади", від 15 вересня 2005 року N 1276/2005 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року N 976 "Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади", від 3 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1035-р "Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства", керуючись статтями 6, 37, частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства "Свідома громадськість та відкрита влада" на період до 2015 року (далі - Програма), що додається, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення за участю представників громадськості розробити та протягом I кварталу 2012 року подати відповідним радам на затвердження місцеві програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації та її апарату, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам та іншим органам, установам та організаціям, визначеним відповідальними за виконання Програми, після її затвердження щороку до 10 січня і 10 липня інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації про стан реалізації передбачених Програмою заходів.

4. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації щороку до 20 січня і 20 липня узагальнювати та подавати обласній державній адміністрації інформацію про стан виконання Програми, заключний звіт - до 01 березня 2016 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали