ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2012 р. N 284

Про проект обласної програми відродження та розвитку козацьких традицій "Херсонщина - колиска козацтва" на період до 2015 року

З метою забезпечення ефективного механізму взаємодії органів державної влади та козацьких громадських організацій, створення необхідних умов для відродження і розвитку історичних, патріотичних, духовних та культурних традицій козацтва в області, залучення козацьких громадських організацій до військово-патріотичного виховання молоді, науково-дослідницької та пропагандистсько-видавничої роботи, охорони громадського порядку, відповідно до указів Президента України від 4 січня 1995 року N 14/95 "Про відродження історико-культурних та господарських традицій Українського козацтва", від 7 серпня 1999 року N 966/99 "Про День Українського козацтва", керуючись статтями 6, 37, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми відродження та розвитку козацьких традицій "Херсонщина - колиска козацтва" на період до 2015 року (далі - Програма), що додається, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення за участю представників козацьких громадських організацій розробити та протягом II кварталу 2012 року подати відповідним радам на затвердження місцеві програми щодо підтримки розвитку козацтва.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення, іншим органам, установам та організаціям, визначеним відповідальними за виконання Програми, після її затвердження щороку до 20 січня і 20 липня інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації про стан реалізації передбачених нею заходів.

4. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації щороку до 1 лютого і 1 серпня узагальнювати та подавати обласній державній адміністрації інформацію про стан виконання Програми, заключний звіт - до 1 березня 2016 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Білого В. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали