ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 727

Про проект обласної програми з подолання та запобігання бідності на період до 2015 року

З метою організації виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року N 1057 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року" (Постанова N 1057), керуючись статтею 6, пунктами 3, 10 частини першої статті 13, пунктами 9, 10 статті 16, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект обласної програми з подолання та запобігання бідності на період до 2015 року (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу), та винести його на розгляд обласної ради.

2. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення, структурним підрозділам обласної державної адміністрації, відповідальним за реалізацію Програми, обласному центру зайнятості, територіальній державній інспекції праці в області, Головному управлінню статистики в області, УМВС України в області забезпечити безумовне її виконання після затвердження, про що інформувати щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації для узагальнення.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, готувати проект інформації про виконання заходів Державної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року N 1057 (Постанова N 1057), для подальшого інформування Міністерства соціальної політики України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали