КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 березня 2012 року N 3/7

Про проект переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2012 рік

Рішення введено в дію наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 2 квітня 2012 року N 93 (Перелік N 93)

Розглянувши та обговоривши проект переліку книжкових видань, запропонований Експертною радою з формування державного замовлення на випуск видавничої продукції при Держкомтелерадіо України за програмою "Українська книга" на 2012 рік, колегія ухвалила:

1. Схвалити перелік книжкових видань, запропонований Експертною радою з формування державного замовлення на випуск видавничої продукції при Держкомтелерадіо України за програмою "Українська книга" на 2012 рік (далі - Перелік книжкових видань), що додається.

2. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.):

забезпечити подання видавництвами та видавничими організаціями до 30 квітня 2012 р. документації, що підтверджує наявність виключних майнових прав на випуск книжкових видань, запропонованих до випуску в рамках програми "Українська книга" на 2012 рік;

розпочати з 17 квітня 2012 року прийом заявок від видавництв та видавничих організацій до проекту переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2013 рік.

3. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.), фінансово-економічному департаменту (Бартош Н. В.):

разом з видавництвами та видавничими організаціями до 1 червня 2012 р. доопрацювати кошториси видань, включених до Переліку книжкових видань, та подати програму "Українська книга" на 2012 рік на затвердження в установленому порядку;

довести до видавництв та видавничих організацій кваліфікаційні вимоги та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх критеріям для участі в процедурі закупівлі видавничої продукції в одного учасника для реалізації програми "Українська книга";

під час реалізації програми "Українська книга" на 2012 рік першочергово забезпечити погашення кредиторської заборгованості за випущену книжкову продукцію за програмою "Українська книга" 2011 року.

4. Департаменту інформаційної політики (Червак Б. О.) забезпечити розміщення Переліку книжкових видань на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали