ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.01.2011 р. N 5

Про проект плану виставкових заходів на 2011 рік, на реалізацію яких будуть спрямовуватися кошти з обласного бюджету

З метою реалізації державної політики у сфері виставкової діяльності, активізації впливу виставкових заходів на створення привабливого інвестиційного клімату в області, презентації позитивних досягнень регіону за його межами та межами країни, просування конкурентоспроможної продукції на зовнішні ринки, керуючисьстаттею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект плану виставкових заходів на 2011 рік, на реалізацію яких будуть спрямовуватися кошти з обласного бюджету (додається) (додається до оригіналу).

2. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації забезпечити подання обласній раді для розгляду відповідного пакета документів щодо плану заходів, вказаного в пункті 1 даного розпорядження.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення залучати підприємства, організації, установи, господарства області різних форм власності до участі у виставкових заходах, визначених у плані, зазначеному в пункті 1 даного розпорядження.

4. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації здійснювати фінансування витрат, пов'язаних з організацією участі області у виставкових заходах, згідно з поданими кошторисами та в межах бюджетних призначень.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Кіщенка С. О.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали