ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.04.2012 р. N 248-од

Про проект програми подолання та запобігання бідності у Тернопільській області на період до 2015 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. N 1057 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року" (Постанова N 1057), з метою зменшення кількості бідного населення серед працюючих, сімей з дітьми, особливо багатодітних, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, безпритульних дітей, безробітних, інвалідів, пенсіонерів, бездомних осіб, жителів сільської місцевості та запобігання хронічної бідності:

1. Схвалити проект програми подолання та запобігання бідності у Тернопільській області на період до 2015 року (далі - проект Програми), що додається.

2. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації в установленому порядку внести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради, відповідно до регламенту обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникам голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали