КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2011 р. N 1252

Про проект Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2012 - 2016 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про відходи", постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 р. N 265 "Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами":

1. Схвалити проект Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2012 - 2016 роки (далі - Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Максименку В. М. забезпечити подання облдержадміністрацією проекту Програми на затвердження Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формуванні показників обласного бюджету на відповідні роки враховувати, за поданням головного розпорядника коштів, потребу в асигнуваннях на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3.2. Головному управлінню житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання Програми.

Про хід виконання Програми інформувати облдержадміністрацію один раз у півріччя до 15 числа місяця наступного за звітним періодом.

3.3. Рекомендувати райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) при формуванні показників місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з реальних можливостей та пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали