ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2010 р. N 243

Про проект програми розвитку футболу в Тернопільській області на 2010 - 2014 роки у новій редакції

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності Тернопільської обласної ради від 4 лютого 2010 року N 158, з метою забезпечення подальшого розвитку футболу, створення умов для залучення широких верств населення області до занять футболом, підвищення рівня проведення змагань, якісної підготовки резерву для професійних клубів області та збірних команд України з футболу:

1. Проект програми розвитку футболу в Тернопільській області на 2010 - 2014 роки (далі - проект Програми), схвалений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27 листопада 2009 року N 873, викласти у редакції, що додається.

2. Головному управлінню з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації подати проект Програми на розгляд сесії обласної ради відповідно до вимог її регламенту.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Шевчука Ф. Н.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Я. М. Сухий





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали