ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.11.2011 р. N 739

Про проект програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Херсонській області на період до 2016 року

З метою організації виконання в області Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в Херсонській області на період до 2016 року (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу), та винести його на розгляд обласної ради.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення протягом місяця розробити відповідні програми на місцях та винести їх на розгляд відповідних рад для затвердження.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, управлінню МВС України в Херсонській області, обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Головному управлінню юстиції у Херсонській області, обласному центру зайнятості, управлінню Державного департаменту України з питань виконання покарань в області забезпечити реалізацію заходів, передбачених Програмою, та за результатами щороку до 10 січня надавати службі у справах дітей обласної державної адміністрації відповідну інформацію для узагальнення та подальшого інформування обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали