КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2011 р. N 1541

Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки

Відповідно до Законів України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 N 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету", завдань Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" (Програма):

1. Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки (далі - Програма), що додається.

2. Першому заступникові голови облдержадміністрації Москаленку Я. М. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам взяти участь у розгляді відповідних розділів вказаного проекту Програми на засіданнях профільних комісій Київської обласної ради.

4. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним організаціям та установам, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) після затвердження у встановленому порядку Програми забезпечити безумовне її виконання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали