ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.10.2011 р. N 612

Про проект регіональної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" на 2012 - 2020 роки

З метою поліпшення житлових і соціально-побутових умов сільського населення, реалізації за рахунок усіх джерел фінансування заходів, спрямованих на відродження села шляхом підвищення життєзабезпечення сільського населення, збільшення обсягів газифікації та водозабезпечення населених пунктів області, згідно з відповідним дорученням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, визначеним у листі від 17 червня 2011 року N 16-12/5035/0/6-11, Державною цільовою програмою розвитку українського села на період до 2015 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року N 1158, керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект регіональної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" на 2012 - 2020 роки (далі - Програма), що додається, та винести його на розгляд обласної ради.

2. Головам районних державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити розробку та винесення на розгляд районних рад для затвердження відповідних місцевих програм індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" на 2012 - 2020 роки.

2.2. Щороку при формуванні проектів місцевих бюджетів передбачати кошти на фінансування заходів Програми.

2.3. Довести до органів місцевого самоврядування завдання щодо необхідності розроблення відповідних програм на рівні сіл та селищ.

3. Обласному фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щороку до 20 січня та 20 липня інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали