ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.01.2011 р. N 22

Про проект Регіональної програми розвитку культури, мистецтва і туризму в області на 2011 - 2015 роки

Відповідно до статей 17, 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про культуру", з метою забезпечення розвитку культури, мистецтва і туризму в області:

1. Схвалити проект Регіональної програми розвитку культури, мистецтва і туризму в області на 2011 - 2015 роки (далі - Програма), що додається.

2. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації (В. Лисюк) унести проект Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

3. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад розробити та затвердити відповідні районні програми на 2011 - 2015 роки.

4. Управлінню культури і туризму (В. Лисюк), Головним управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (Ю. Куц), з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю (В. Сливка), управлінням освіти і науки (М. Попович), охорони здоров'я (І. Ващенюк), з питань надзвичайних ситуацій (В. Ромко) облдержадміністрації, управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області (В. Ходирєв), райдержадміністраціям, виконкомам міських (міст обласного значення) рад щороку в обласному бюджеті, бюджетах районів і міст області передбачати в установленому законодавством порядку й у межах наявних фінансових ресурсів видатки на реалізацію заходів Програми, а також залучати інші не заборонені законодавством джерела фінансування.

Щороку до 10 грудня інформувати про хід виконання Програми та до 5 листопада 2015 року подати звіт про результати її виконання управлінню культури і туризму облдержадміністрації, якому узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації до 20 грудня (щороку) та 15 листопада 2015 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали