МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 1 березня 2011 року N 23

(у робочому порядку)

Про проект СОУ "Будівельні матеріали. Суміші органо-мінеральні дорожні з фрезерованих матеріалів дорожніх одягів, виготовлені за методом холодного ресайклінгу. Технічні умови"

Розглянувши проект стандарту СОУ "Будівельні матеріали. Суміші органо-мінеральні дорожні з фрезерованих матеріалів дорожніх одягів, виготовлені за методом холодного ресайклінгу. Технічні умови", розроблений Державним дорожнім науково-дослідним інститутом імені М. П. Шульгіна (ДерждорНДІ), науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до погодження проект СОУ "Будівельні матеріали. Суміші органо-мінеральні дорожні з фрезерованих матеріалів дорожніх одяг...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 01.03.2011 № 23 Про проект СОУ "Будівельні матеріали. Суміші органо-мінеральні дорожні з фрезерованих матеріалів дорожніх одягів, виготовлені за методом холодного ресайклінгу. Технічні умови"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали