ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.03.2012 р. N 221

Про проект змін до програми розвитку земельних відносин у Херсонській області на 2009 - 2013 роки

З метою реалізації на регіональному рівні завдання, визначеного рішенням Ради регіонів від 8 грудня 2011 року, щодо завершення протягом 2012 року розробки схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель, відповідно до Закону України "Про землеустрій", статті 15 Закону України "Про охорону земель", статей 17, 178 Земельного кодексу України, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 17, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін до програми розвитку земельних відносин у Херсонській області на 2009 - 2013 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 4 вересня 2009 року N 1082, а саме:

1.1. Розділ 4 у частині основних завдань Програми доповнити новим абзацом такого змісту:

"- розробка схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель".

1.2. Розділ 6 "Характеристика деградаційних процесів та їх вплив на стан земельних ресурсів області" та додатки 1, 5 до Програми викласти у новій редакції, що додається.

1.3. Розділ 9 "Удосконалення земельних відносин у населених пунктах області" доповнити новим абзацом у наступній редакції:

"- розробки схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель".

1.4. Абзац третій розділу 14 "Організаційне забезпечення та фінансування Програми" викласти у новій редакції:

"Для фінансування заходів Програми потрібні кошти в обсязі 159889,59 тис. грн., з них із державного бюджету - 80503,28 тис. грн., із місцевих бюджетів, у тому числі кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, - 57457,51 тис. грн., кошти землевласників (землекористувачів) - 21928,8 тис. грн.".

1.5. Розділ 15 "Очікувані результати" доповнити новим абзацом шостим такого змісту:

"Розробка схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних утворень дозволить визначити перспективи використання та охорони земель, сприятиме підготовці обґрунтованих пропозицій у галузі земельних відносин, організації раціонального використання та охорони земель, перерозподілу земель з урахуванням потреби сільського, лісового та водного господарств, розвитку сіл, селищ, міст, територій оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного призначення, природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення тощо".

У зв'язку з цим абзаци шостий - одинадцятий вважати абзацами сьомим - дванадцятим відповідно.

2. Головному управлінню Держкомзему у Херсонській області забезпечити підготовку відповідного пакета документів щодо змін, зазначених у пункті 1 даного розпорядження, для винесення його на розгляд обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали