ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 725

Про проект змін і доповнень до Комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності в Херсонській області на 2011 - 2015 роки

З метою забезпечення успішної реалізації Комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності в Херсонській області на 2011 - 2015 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 29 грудня 2010 року N 53, враховуючи відповідні пропозиції УМВС України в Херсонській області, керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін до Програми, виклавши у новій редакції:

- розділ III, пункт 9 розділу I та розділ V Програми - згідно з додатком 1;

- додаток 1 до Програми - у відповідності з додатком 2;

- розділ "Всього" заходів до Програми - згідно з додатком 3.

2. Доповнити заходи до Програми розділом VI, викладеним у додатку 4.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити в установленому порядку подання обласній раді відповідного пакета документів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали