ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 745

Про проект змін і доповнень до Стратегії економічного та соціального розвитку Херсонської області до 2015 року, з урахуванням Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" та національних планів дій

З метою забезпечення повноцінної реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку Херсонської області до 2015 року (далі - Стратегія), затвердженої рішенням обласної ради від 28 листопада 2008 року N 781, з урахуванням Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" (Програма), національних планів дій та ефективного управління процесами регіонального розвитку, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін і доповнень до Стратегії, а саме:

1.1. Змінити порядок розміщення операційних цілей у стратегічній цілі 1 "Розвиток галузей економіки, підвищення конкурентоспроможності області", виклавши їх у такій послідовності:

"Ціль 1.1. Розвиток високопродуктивного агропромислового комплексу та зрошуваного землеробства.

Ціль 1.2. Формування високоефективного промислового комплексу. Розвиток суднобудування, високотехнологічного та сільськогосподарського машинобудування.

Ціль 1.3. Розбудова та модернізація транспортної інфраструктури, удосконалення управління транспортними процесами з широким використанням інформаційних технологій, логістики. Розвиток інформаційної сфери, телекомунікацій і зв'язку.

Ціль 1.4. Підвищення рівня інвестиційної привабливості, розвиток інноваційної діяльності, активізація зовнішньоекономічних відносин.

Ціль 1.5. Розвиток підприємництва та інфраструктури його підтримки.

Ціль 1.6. Розвиток туристично-рекреаційного комплексу та охорона культурної спадщини.

Ціль 1.7. Управління об'єктами спільної власності територіальних громад області".

1.2. Частину першу "Нарощування обсягів інвестицій в основний капітал" очікуваних результатів пріоритетного напряму "Підвищення рівня інвестиційної привабливості" Стратегії доповнити словами та числами "до 26 млрд. грн. до 2015 року".

2. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації підготувати в установленому порядку необхідний пакет документів для подання на розгляд обласної ради щодо внесення змін і доповнень до Стратегії.

3. Заступнику голови обласної державної адміністрації Мельнику М. А.:

3.1. До 15 грудня 2011 року підготувати проект розпорядження голови обласної державної адміністрації про створення робочої групи щодо розробки проекту обласної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2012 - 2015 роки.

3.2. Забезпечити до 1 квітня 2012 року розроблення проекту обласної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2012 - 2015 роки та винесення його на розгляд колегії обласної державної адміністрації.

4. Головам районних державних адміністрацій:

4.1. До 15 грудня 2011 року утворити робочі групи з підготовки пропозицій до проекту обласної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2012 - 2015 роки та про виконання поінформувати обласну державну адміністрацію.

4.2. Забезпечити підготовку вказаними робочими групами відповідних пропозицій та надання їх до 1 березня 2012 року Головному управлінню агропромислового комплексу обласної державної адміністрації для узагальнення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали