МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2011 року N 62

Про проекти національних стандартів ДСТУ "Плитки керамічні. Технічні умови" та ДСТУ "Плитки керамічні. Методи випробувань"

Розглянувши проекти національних стандартів ДСТУ "Плитки керамічні. Технічні умови" та ДСТУ "Плитки керамічні. Методи випробувань", розроблені Державним підприємством "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проекти національних стандартів ДСТУ "Плитки керамічні. Технічні умови" та ДСТУ "Плитки керамічні. Методи випробувань".

2. Департаменту технічного регулювання та науково-технічного розвитку (Барзилович Д. В.) підготувати проект...

 

Доступ до документа «Рішення від 22.12.2011 № 62 Про проекти національних стандартів ДСТУ "Плитки керамічні. Технічні умови" та ДСТУ "Плитки керамічні. Методи випробувань"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали