МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 87

Про проекти національних стандартів комплексу "Системи теплозабезпечення будівель. Методика розрахунку потреби системи в енергії та ефективності системи"

Розглянувши проекти національних стандартів комплексу "Системи теплозабезпечення будівель. Методика розрахунку потреби системи в енергії та ефективності системи", розроблені ТК 306 "Інженерні мережі та споруди", ДІ "УкрНДІводоканалпроект" та ТОВ "Данфосс", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття національні стандарти, виклавши їх назви в такій редакції:

- ДСТУ Б EN 15316-1 "Системи теплозабезпечення будівель. Методика розрахунку енергопотреби та енергоефективності системи. Частина 1. Загальні положення...

 

Доступ до документа «Рішення від 29.12.2011 № 87 Про проекти національних стандартів комплексу "Системи теплозабезпечення будівель. Методика розрахунку потреби системи в енергії та ефективності системи"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали