ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2011 р. N 2507

Київ

Про проектування та реконструкцію нежилих приміщень в будинку N 3/7 на вул. Дмитрівській у Шевченківському районі

Відповідно до статті 319 Цивільного кодексу України, Закону України "Про охорону культурної спадщини", розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "БЕЙКФІЛ" від 16.08.2011, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "БЕЙКФІЛ" здійснити проектування та реконструкцію нежилих приміщень під кафе-булочну в будинку N 3/7 на вул. Дмитрівській в Шевченківському районі, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "БЕЙКФІЛ":

2.1. Одержати вихідні дані на проектування реконструкції.

2.2. Розробити та затвердити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

2.3. До початку проведення робіт вирішити питання пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва в установленому порядку.

2.4. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали