ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.10.2011 р. N 622

Про профілактику інфекційних хвороб в осінньо-зимовий період і підготовку до боротьби з грипом та іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями в епідемічний сезон 2011/12 року

З метою профілактики в області інфекційних хвороб в осінньо-зимовий період і підготовки до боротьби з грипом та іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями в епідемічний сезон 2011/12 року, враховуючи постанову Головного державного санітарного лікаря України від 23 вересня 2011 року N 14 "Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідсезон 2011 - 2012 років" (Постанова N 14), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 березня 2006 року N 264 "Про план заходів щодо боротьби з грипом серед населення та запобігання виникненню його пандемії на території області", керуючись статтею 6, пунктом 5 статті 22, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації, державному закладу "Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція", районним державним адміністраціям, міськвиконкомам:

1.1. Забезпечити до 20 жовтня 2011 року готовність лікувально-профілактичних установ до осінньо-зимового періоду.

1.2. Внести до 20 жовтня 2011 року необхідні корективи до планів організації профілактичних і протиепідемічних заходів з інфекційних хвороб, у тому числі грипу.

1.3. Проводити широку роз'яснювальну роботу щодо тактики вакцинації у групах епідемічного та медичного ризику.

2. Державному закладу "Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція" здійснювати постійний моніторинг епідемічної ситуації із захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення області.

3. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам у період епідемічного підвищення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, у разі необхідності розгорнути (перепрофілювати) лікувальний фонд ліжок для госпіталізації хворих, залучити додаткову кількість медичних працівників.

4. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам:

4.1. Спільно з управліннями обласної державної адміністрації: промисловості та розвитку інфраструктури; житлово-комунального господарства активізувати роботу керівників відповідних служб, підприємств, організацій усіх форм власності щодо підтримання необхідного температурного режиму в установах і закладах, житлових приміщеннях, на транспорті тощо.

4.2. Передбачити у місцевих бюджетах додаткові асигнування на закупівлю у достатній кількості протигрипозних вакцин для імунізації груп ризику, зокрема медичних працівників, діагностичних та імунобіологічних препаратів, кисневих концентраторів та обладнання для інтенсивної терапії, за результатами чого поінформувати обласну державну адміністрацію до 25 жовтня 2011 року.

5. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації, державним інспекціям з контролю за цінами та з контролю якості лікарських засобів в області, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам (у межах компетенції) вживати заходів щодо недопущення в осінньо-зимовий період підвищення цін на лікарські засоби і засоби індивідуального захисту, здійснювати контроль за наявністю цих засобів у достатніх обсягах в аптечній мережі області.

6. Управлінням обласної державної адміністрації: охорони здоров'я, у справах преси та інформації, державному закладу "Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція", обласній державній телерадіокомпанії, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам забезпечити широке інформування населення області через засоби масової інформації з питань профілактики інфекційних хвороб в осінньо-зимовий період.

7. Виконавцям завдань, визначених цим розпорядженням, до 25 жовтня 2011 року інформувати управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації про здійснення передбачених заходів.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 серпня 2010 року N 744 "Про профілактику інфекційних хвороб в осінньо-зимовий період і підготовку до боротьби з грипом та іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями".

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали