РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2010 р. N 550

Про Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2011 рік

На підставі статті 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року N 1724-р "Про виконання Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада", з метою забезпечення економічного зростання у господарському комплексі області, стабільного функціонування соціальної та гуманітарної сфер, поліпшення бізнес-клімату та створення сприятливих умов для надходження інвестицій, підвищення стандартів життя громадян області:

1. Схвалити Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2011 рік (далі - Програма), що додається.

2. Головному управлінню економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації подати Програму обласній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам рад міст обласного значення розробити відповідні програми економічного та соціального розвитку на 2011 рік і подати на затвердження районним та міським радам в установленому порядку.

4. Районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади проінформувати Головне управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації про виконання цього розпорядження до 1 грудня 2011 року.

5. Головному управлінню економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації до 15 грудня 2011 року подати узагальнену інформацію облдержадміністрації.

6. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 29 грудня 2009 року N 545 "Про Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2010 рік", від 2 липня 2010 року N 279 "Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2010 рік", від 20 липня 2010 року N 317 "Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2010 рік".

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови облдержадміністрації та заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації

В. Берташ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали