ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Дев'ята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 02.03.2012 р. N 419

Про Програму вдосконалення діяльності та державної підтримки органів і установ кримінально-виконавчої системи Закарпатської області на 2012 - 2015 роки

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою удосконалення підходів до організації виконання вироків та відбування покарань шляхом створення умов тримання засуджених та осіб, взятих під варту, приведення роботи органів і установ кримінально-виконавчої системи у відповідність з вимогами законодавства та європейськими нормами і стандартами обласна рада вирішила:

1. Затвердити Програму вдосконалення діяльності та державної підтримки органів і установ кримінально-виконавчої системи Закарпатської області на 2012 - 2015 роки (додається).

2. Обласній державній адміністрації щороку у першому кварталі інформувати обласну раду про стан виконання Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоблика В. В. і постійну комісію обласної ради з питань законності та правопорядку (Ігнатко В. С.).

 

Голова ради

І. Балога


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Закарпатської обласної ради
02.03.2012 N 419


ПРОГРАМА
вдосконалення діяльності та державної підтримки органів і установ кримінально-виконавчої системи Закарпатської області на 2012 - 2015 роки

I. Мета Програми

Програму розроблено з метою подальшого вдосконалення роботи органів і установ кримінально-виконавчої системи шляхом створення умов для виправлення засуджених, їх соціальної адаптації у суспільстві, розвитку матеріально-технічної бази установи виконання покарання та слідчого ізолятора.

В області діє Закарпатська установа виконання покарань N 9 (далі - Закарпатська УВП N 9) та кримінально-виконавчі інспекції, які виконують покарання щодо осіб, відповідно до вироків, які не пов'язані з позбавленням волі.

З метою поліпшення умов тримання осіб, які перебувають в умовах ізоляції від суспільства та соціальної реабілітації і адаптації, звільнених з місць позбавлення волі та засуджених без позбавлення волі, протягом 2012 - 2015 років необхідно здійснити ряд заходів.

II. Заходи щодо виконання Програми

1. Сприяти ефективній та належній роботі спостережних комісій, громадських організацій з питань вивчення умов тримання спецконтингенту в Закарпатській УВП N 9 з урахуванням вимог Закону України "Про попереднє ув'язнення" та Кримінально-виконавчого кодексу України.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації, відділ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області (за згодою)
2012 - 2015 роки


2. З метою приведення умов тримання спецконтингенту до міжнародних стандартів та належного забезпечення охорони і нагляду за особами, які утримуються в Закарпатській УВП N 9, спільно вирішувати питання щодо приймання осіб, взятих під варту, затриманих, засуджених до арешту відповідно до вимог Кримінально-виконавчого кодексу України.

Відділ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області, управління МВС України в Закарпатській області (за згодою)
2012 - 2015 роки


3. Проводити спільні наради з правоохоронним органами з метою недопущення злочинів та надзвичайних подій в установах виконання покарань, координації дій на випадок введення особливого режиму.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації, відділ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області (за згодою)
2012 - 2015 роки


4. Систематично проводити комісійні обстеження, загальні обходи установ виконання покарань з метою вивчення та недопущення порушень умов тримання ув'язнених, кримінально-процесуального законодавства.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації спільно з відділом Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області (за згодою)
2012 - 2015 роки


5. З метою запобігання розповсюдженню соціально-небезпечних захворювань вирішити питання про безкоштовне обстеження на ВІЛ-інфекцію осіб, що виявили бажання проходити обстеження, і які перебувають у слідчому ізоляторі та інших місцях позбавлення волі, на базі центрів профілактики і боротьби зі СНІДом, підпорядкованих управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації спільно з відділом Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області (за згодою)
2012 - 2015 роки


6. Вжити заходів щодо впровадження безоплатного санітарного та медичного обстеження спецконтингенту Закарпатської УВП N 9: проведення аналізів води, їжі, обстеження декретованої групи та венеричних хворих, надання консультативної допомоги соматичним та інфекційним хворим.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації спільно з державним закладом "Закарпатська обласна санітарно-епідеміологічна станція", відділ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області (за згодою)
2012 - 2015 роки


7. Проводити спільні координаційні наради з оперативними підрозділами органів і установ виконання покарань, управлінням МВС України в Закарпатській області, управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області з питань боротьби з корупцією щодо використання технічних та інформаційних можливостей, архівів та баз даних для вирішення цих завдань, а також спільних дій у разі введення особливого режиму.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації спільно з відділом Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області, управлінням МВС України в Закарпатській області, управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області (за згодою)
2012 - 2015 роки


8. З метою здійснення заходів щодо нормалізації оперативної обстановки, для надійної охорони Закарпатської УВП N 9, попередження злочинів та надзвичайних подій в установі, більш ефективного володіння оперативною інформацією з цих питань придбати для установи електронно-технічні засоби відеоспостереження та сигналізації, комп'ютерну та оргтехнік, нові одиниці спеціального автотранспорту та спецтехніки і виділити кошти на зазначені придбання згідно з додатком.

Облдержадміністрація, відділ Державного департаменту України з питань виконання покарань в Закарпатській області
2012 - 2015 роки


III. Фінансове забезпечення виконання заходів Програми

Фінансування заходів, пов'язаних із виконанням Програми, здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету згідно з додатком.

 

Додаток
до Програми


РОЗРАХУНОК
потреби коштів для реалізації заходів, передбачених Програмою вдосконалення діяльності та державної підтримки органів і установ кримінально-виконавчої системи Закарпатської області на 2012 - 2015 роки

N
з/п

Назва заходів Програми

2012 рік
фінансування
(тис. грн.)

2013 рік
фінансування
(тис. грн.)

2014 рік
фінансування
(тис. грн.

2015 рік
фінансування
(тис. грн.)

2012 - 2015 роки
фінансування
(тис. грн.)

Обласний бюджет

УСЬОГО

Обласний бюджет

УСЬОГО

Обласний бюджет

УСЬОГО

Обласний бюджет

УСЬОГО

УСЬОГО

1.

Забезпечення територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції та Закарпатської УВП N 9 засобами зв'язку та оргтехнікою

10

10

20

20

-

-

30

30

60

2.

Придбання електронно-технічних засобів відеоспостереження, сигналізації та сучасних систем охорони Закарпатської УВП N 9

 

 

60

60

-

-

50

50

110

3.

Реконструкція та обладнання огорож і спостережних веж для попередження втеч уздовж периметрів Закарпатської УВП N 9

-

-

30

30

-

-

30

30

60

4.

Придбання жарової шафи для випікання хлібобулочних виробів для Закарпатської УВП N 9

-

-

25

25

-

-

-

-

25

5.

Придбання прального обладнання для Закарпатської УВП N 9

-

-

-

-

75

75

-

-

75

6.

Заміна вікон режимного корпусу Закарпатської УВП N 9

165

165

-

-

25

25

90

90

280

7.

Придбання спеціального транспорту для перевезення засуджених та ув'язнених Закарпатської УВП N 9

-

-

-

-

100

100

-

-

100

8.

Придбання комплексу технічного захисту інформації

-

-

40

40

-

-

-

-

40

9.

Придбання медичного обладнання для пункту охорони здоров'я Закарпатської УВП N 9

25

25

25

25

-

-

-

-

50

 

УСЬОГО:

200

200

200

200

200

200

200

200

800


 

Перший заступник
голови ради

В. Закурений

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали