ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.12.2011 р. N 2441

Київ

Про прокладання газопроводу до житлового комплексу на вул. Борщагівській, 182-в у Солом'янському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", враховуючи звернення обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Наш дом" від 19.05.2011 N 21013 та від 07.12.2011 N 07/12-1КП, з метою прискорення введення в експлуатацію житлового комплексу на вул. Борщагівській, 182-в у Солом'янському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Обслуговуючому кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Наш дом" в термін з 21.12.2011 до 15.02.2012 відповідно до розробленої та затвердженої у встановленому порядку проектно-кошторисної документації здійснити прокладання газопроводу середнього тиску під проїзною частиною парної сторони вул. Борщагівської навпроти комплексу будинків N 182-в закритим способом (штольнева проходка) з частковим розриттям проїзної частини із забезпеченням ширини проїзної частини не менш ніж 3,5 метра.

2. Обслуговуючому кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Наш дом":

2.1. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху та пішоходів на період проведення робіт;

2.2. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями);

2.3. Забезпечити встановлення в місцях виконання робіт дорожніх знаків, огороджувальних засобів та сигнальних ліхтарів;

2.4. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини та тротуару за типом існуючого і передати їх за актами комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району";

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3. Взяти до відома, що після завершення робіт з прокладання газопроводу, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, дане майно передається до комунальної власності територіальної громади м. Києва з наступною передачею у володіння та користування ПАТ "Київгаз".

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва новозбудованого газопроводу, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження.

5. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на голову правління обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Наш дом" Нечипорука С. В.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали