ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.12.2011 р. N 2472

Київ

Про прокладання інженерних мереж до житлового будинку на вул. Автозаводській, 29-а у Оболонському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", враховуючи рішення Київської міської ради від 08.07.2010 N 1143/4581 "Про поновлення Українській спеціальній науково-реставраційній проектно-будівельно-виробничій корпорації "Укрреставрація" договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку на вул. Автозаводській, 29-а в Оболонському районі м. Києва", договір оренди земельної ділянки від 24 листопада 2003 N 78-6-00131, договір між закритим акціонерним товариством "Міжнародна інвестиційна компанія "Інтерінвестсервіс" та Українською спеціальною науково-реставраційною проектно-будівельно-виробничою корпорацією "Укрреставрація" від 5 серпня 2005 N 38569 і додаткову угоду про спільну діяльність у зв'язку з приєднанням до договору товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельно-інвестиційна компанія "Інтербудінвест" від 23.11.2006 N 01 та зважаючи на клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерно-будівельна компанія "Інтербудінвест" від 26.09.2011 N 42270, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "СпецІнжиніринг" за замовленням товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерно-будівельна компанія "Інтербудінвест" згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, за умови виконання п. 2 цього розпорядження, здійснити прокладання зовнішніх інженерних мереж до житлового будинку на вул. Автозаводській, 29-а у Оболонському районі, а саме:

- газопроводу з підключенням до існуючої мережі закритим способом (штольня) з частковим розриттям проїзної частини виконати з 23.00 год. п'ятниці до 05.30 год. наступного понеділка.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "СпецІнжиніринг":

2.1. Укласти договори з власниками інженерних мереж відповідно до чинного законодавства;

2.2. Розробити та погодити з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві тимчасову схему організації руху транспорту та пішоходів;

2.3. Встановити огорожу, відповідні дорожні знаки, освітлення, сигнальні ліхтарі та забезпечити безпечний прохід пішоходів та проїзд транспорту в місцях виконання робіт;

2.4. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями);

2.5. Після завершення робіт відновити покриття проїзних частин вулиць на всю ширину за типом існуючого та передати за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району".

3. Взяти до відома, що після завершення робіт з прокладання інженерних мереж дане майно передається до комунальної власності територіальної громади м. Києва з наступною передачею у володіння та користування ПАТ "Київгаз".

4. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на головного інженера ТОВ "СпецІнжиніринг" Кривобока С. М.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали