ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.04.2012 р. N 687

Київ

Про проведення арт-проекту "Вівтар націй" на Софійській площі у Шевченківському районі

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва" та з метою привернення уваги світової громадськості до нових провідних культурних досягнень України, представлення Києва як прогресивної європейської столиці, в якій відбуваються масштабні, актуальні та соціально важливі арт-події світового рівня, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати пропозицію художниці Оксани Миколаївни Мась щодо реалізації у м. Києві на Софійській площі з 11.05.2012 по 13.05.2012 арт-проекту "Вівтар націй" (далі - Проект).

2. Взяти до відома, що відповідальність за організаційно-технічне, фінансове забезпечення проведення Проекту та вирішення питань, пов'язаних з підготовкою та проведенням Проекту, бере на себе ПП "МІРТ".

3. Приватному підприємству "МІРТ" забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051, під час встановлення твору сучасного мистецтва - інсталяції "POST-VS-PROTO-RENESSANCE" та проведення арт-проекту "Вівтар націй" на Софійській площі з 07.05.2012 до 17.05.2012 та відновлення порушеною благоустрою.

4. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої медичної допомоги під час реалізації Проекту.

5. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити заходи безпеки під час реалізації Проекту.

6. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку 11 - 13 травня 2012 року на Софійській площі, а також охорону обладнання, техніки на період монтажу/демонтажу та під час реалізації Проекту.

7. Просити ПАТ "Київенерго" забезпечити підключення до електромережі необхідного обладнання для реалізації Проекту.

8. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно із розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали