МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 серпня 2011 року N 807

Про проведення атестації працівників керівного складу державних підприємств

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1999 р. N 1571 "Про порядок проведення атестації працівників керівного складу державних підприємств", з метою підвищення ефективності діяльності, більш глибокого та всебічного визначення ділових і професійних якостей працівників керівного складу державних підприємств сфери управління МНС наказую:

1. Провести атестацію працівників керівного складу державних підприємств (крім керівників державних підприємств) сфери управління МНС відповідно до Положення про порядок проведення атестації працівників керівного складу державних підприємств.

2. Керівникам державних підприємств сфери управління МНС затвердити графіки атестації, створити атестаційні комісії та провести атестацію працівників керівного складу в установленому порядку і про результати роботи атестаційних комісій повідомити Департамент кадрів та роботи з особовим складом до 1 січня 2012 року.

3. З метою всебічної оцінки професійного рівня працівників керівного складу державних підприємств сфери управління МНС керівникам державних підприємств включити до складу атестаційних комісій, за погодженням з Органом управління майном, спеціалістів структурних підрозділів Міністерства з питань економіки, фінансів, ресурсного забезпечення та інших.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали