ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.01.2012 р. N 85

Київ

Про проведення благодійного музичного марафону з нагоди Дня Соборності України 22 січня 2012 року на Майдані Незалежності

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" та Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнський Благодійний Таврійський фонд" щодо проведення благодійного музичного марафону з нагоди Дня Соборності України 22 січня 2012 року на Майдані Незалежності.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу взяла на себе Всеукраїнська благодійна організація "Всеукраїнський Благодійний Таврійський фонд".

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечите охорону громадського порядку 22 січня 2012 року на Майдані Незалежності, а також охорону обладнання, техніки на період монтажу/демонтажу та під час проведення заходу.

4. Всеукраїнській благодійній організації "Всеукраїнський Благодійний Таврійський фонд" забезпечити дотримання правил благоустрою під час підготовки та проведення заходів на Майдані Незалежності з 08.00 19 січня 2012 року до 24.00 24 січня 2012 року.

5. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування машин швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали