МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2011 року N 475

Про проведення деяких заходів застосування пестицидів та розповсюдження небезпечних карантинних організмів

Відповідно до Указу Президента України від 13 квітня 2011 року N 464 "Про затвердження Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України" (Указ N 464/2011), доручення Прем'єр-міністра України від 12.08.2011 N 38769/1/1-11, з метою посилення контролю за проведенням фумігації об'єктів регулювання, які переміщуються через державний кордон України в портах, а також дотримання суб'єктами господарювання регламентів та технологічних умов застосування пестицидів наказую:

1. Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України (Бісюк І. Ю.):

1.1. Вжити дієвих заходів з посилення державного контролю за дотриманням законодавства у сфері захисту та карантину рослин при проведенні суб'єктами господарювання фумігації об'єктів регулювання, які переміщуються через державний кордон України в портах Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, а також Донецької, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

1.2. Організувати роботу щодо проведення аналітичних досліджень засобів захисту рослин на відповідність їх сертифіката якості.

1.3. За результатами проведеної роботи інформувати керівництво Міністерства.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали