Додаткова копія: Про проведення експерименту із забезпечення службовим житлом шляхом закріплення його за посадами військовослужбовців Збройних Сил України

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 січня 2019 року N 40

Про проведення експерименту із забезпечення службовим житлом шляхом закріплення його за посадами військовослужбовців Збройних Сил України

Відповідно до Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року N 671 (Постанова N 671) (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року N 730 (Постанова N 730)), наказую:

1. Погодитися з пропозицією Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України щодо проведення у 2019 році експерименту із забезпечення службовим житлом шляхом закріплення його за посадами військовослужбовців Збройних Сил України.

2. Начальнику Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України розробити та затвердити порядок проведення експерименту із забезпечення службовим житлом шляхом закріплення його за посадами військовослужбовців Збройних Сил України.

3. Під час проведення експерименту використовувати житлові приміщення, які не надано військовослужбовцям Збройних Сил України.

4. Начальнику Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України до 20 січня 2020 року доповісти про результати експерименту та надати пропозиції щодо внесення змін до законодавства.

5. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

 

Міністр оборони України

С. Полторак
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали