ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.03.2017 р. N 286

Київ

Про проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", враховуючи лист Посольства Французької Республіки в Україні від 08 грудня 2016 року N 2016-885992, з метою організації змістовного дозвілля киян і гостей міста, зміцнення міжнародних культурних зв'язків, утвердження міста Києва як європейського культурного центру:

1. Підтримати ініціативу Посольства Французької Республіки в Україні та Французького інституту в Україні щодо проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі 01 квітня 2017 року.

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку, проведення, фінансування та дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки під час фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі 01 квітня 2017 року беруть на себе Посольство Французької Республіки та Французький інститут в Україні.

3. Взяти до відома, що:

3.1. Монтаж конструкцій і обладнання, необхідного для проведення фестивалю "Французька весна в Україні", буде виконано на Софійській площі 30 березня 2017 року.

3.2. Демонтаж конструкцій і обладнання буде виконано 02 квітня 2017 року.

3.3. Під час проведення фестивалю "Французька весна в Україні" забороняється використання піротехнічних виробів та відкритого вогню без отримання погоджень, визначених законодавством.

4. Посольству Французької Республіки в Україні та Французькому інституту в Україні:

4.1. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі та відновлення порушеного благоустрою.

4.2. Здійснити заходи щодо укладення договорів на прибирання території та вивезення сміття з території проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на час монтажу/демонтажу конструкцій та на період проведення фестивалю "Французька весна в Україні".

4.3. Погодити в установленому порядку з Головним управлінням Національної поліції у м. Києві та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі.

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. В установленому порядку внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить через місце проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі.

5.2. Забезпечити інформування населення про зміни, що стосуються організації дорожнього руху та надання транспортних послуг.

6. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" спільно з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України в межах компетенції:

6.1. Забезпечувати недопущення паркування транспортних засобів та порушень правил зупинки, стоянки для безперешкодного розміщення глядачів під час проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на вул. Малій Житомирській, вул. Софіївській, у пров. Рильському, на Володимирському проїзді та вул. Володимирській (від вул. Ірининської до вул. Великої Житомирської).

6.2. Забезпечити місця паркування для транспорту, який перевозитиме технічне обладнання, звукову та освітлювальну апаратуру для фестивалю "Французька весна в Україні".

7. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України забезпечити 01 квітня 2017 року з 19.00 до 23.00:

7.1. Охорону громадського порядку на Софійській площі.

7.2. Заборону руху всіх видів транспорту вул. Малою Житомирською, Софіївською, пров. Рильським, Володимирським проїздом та вул. Володимирською (від вул. Ірининської до вул. Великої Житомирської).

7.3. Умови для вільного заїзду і виїзду до території проведення фестивалю "Французька весна в Україні" автотранспорту, який буде перевозити технічне обладнання, звукову та освітлювальну апаратуру.

8. Просити Головне управління ДСНС України у м. Києві забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки під час проведення фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі 01 квітня 2017 року в передбаченому законодавством порядку.

9. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення фестивалю "Французька весна в Україні" 01 квітня 2017 року на Софійській площі за зверненням організатора.

10. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити контроль за виконанням комунальними службами району постійного санітарного прибирання та обслуговування населення, прилеглих і закріплених територіях під час проведення фестивалю "Французька весна в Україні".

11. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" забезпечити відключення зовнішнього освітлення на Софійській площі та вул. Володимирській з 20.00 31 березня 2017 року до 01.00 01 квітня 2017 року та з 20.00 до 22.00 01 квітня 2017 року.

12. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вирішити питання забезпечення розміщення інформації соціального характеру про проведення фестивалю "Французька весна в Україні" у встановленому порядку.

13. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" забезпечити трансляцію в метрополітені з 28 березня 2017 року до 01 квітня 2017 року (чотири рази на добу) оголошення про проведення фестивалю "Французька весна в Україні".

14. Дозволити рух транспорту на вул. Хрещатик 01 квітня 2017 року на час проведення фестивалю "Французька весна в Україні" з 19.00. до 22.00.

15. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення фестивалю "Французька весна в Україні" у комунальних засобах масової інформації.

16. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

Г. Пліс
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали